Skip to content

Оливи ELF і мотоцикли - це історія пристрасті та дії!

Близько 40 років досвіду в мотоспорті, ELF приймає активну участь у підтримці любителів мотоциклів, надаючи повний асортимент мастильних матеріалів та продуктів по догляду за мотоциклом.

Для поліпшення ефективності результатів, наші розробки не зупиняються на лабораторних дослідженнях, а продовжують свій розвиток і на участях в мотогонках. Наша команда безперервно працює над удосконаленням продуктів ELF.

Розвивати накопичений досвід не лише в лабораторії, а й безпосередньо на дорозі – це наша філософія розвитку. 

Олива для 2-тактних мотоциклів

MOTO 2 TECH

Нове покоління 100% синтетичної високотехнологічної оливи для 2-тактних двигунів мотоциклів. Інноваційна і високого класу формула, що гарантує потужність та чистоту двигуна, завдяки технології активного управління частинками. Обрані компоненти забезпечують високий запас міцності для двигуна і його середовища, для будь-якого екстремального і тривалого застосування.

MOTO 2 OFF ROAD

Мастильний матеріал, підсилений оливами на синтетичній основі для 2-тактних двигунів мотоциклів. Його продуктивність в плані гарячої миючої здатності та зменшення викидів надає йому як економічного, так і екологічного позиціонування.

Олива для 4-тактних мотоциклів

MOTO 4 RACE 10W-60

Інноваційна 100% синтетична моторна олива для 4-тактних двигунів спортивних мотоциклів. Передовий продукт з дуже високою технічною формулою і чудовою продуктивністю.

MOTO 4 TWIN TECH 20W-60

Абсолютно нове останнє покоління дуже високотехнологічної оливи спеціально розробленої для засобів з двома двигунами, гарантуючи виняткову продуктивність і поліпшення захисту двигуна. Це гарантує оптимальну чистоту деталей двигуна і плавне перемикання передач.

MOTO 4 CRUISE 20W-50

Мастильний матеріал, що виготовляється з мінеральних основ, обраних для 4-тактних двигунів, забезпечуючи універсальний захист двигуна.

MOTO 4 ROAD 15W-50

Специфічний мастильний матеріал для 4-тактних двигунів мотоциклів, посилений синтетичними базовими оливами. Формула нового покоління включає в себе технологію ковзання анти-зчеплення і найкращі експлуатаційні показники в плані змащення в суворих кліматичних умовах.