Skip to content

Продукція для догляду за мотоциклом

ELF і мотоцикли: історія, що поєднує пристрасть і дію!

ELF бере участь у технічній підтримці матоциклів і надає  повний асортимент засобів для догляду за мотоциклом.

ELF з гордістю надає всі мастильні матеріали для підтримки вашого мотоцикла в ідеальному стані, рік за роком.

  100% Синтетична олива для мотоциклів     Олива для мотоциклів на синтетичній основі     Мінеральна олива для мотоциклів
Олива для КПП   Moto Gear Oil 10W40 (2T) Moto Gear Oil 80W90 (4T)
Гідравлічна олива Moto Fork Oil Syn 2,5W / 5W / 10W   Moto Fork Oil 10W / 15W / 20W
  1-й продукт 2-й продукт  
Охолоджуюча рідина Moto Coolant Organic Moto coolant Mineral  
Гальмівна рідина Moto brake fluid DOT 5,1 Moto brake fluid DOT 4  
Рідина для фільтру Moto air filter oil    
Знежирюючий засіб 6 in 1 Multi lubricant N Contact  
Засіб для змащення ланцюгу Moto chain lube Moto Chain Paste  
Догляд Moto shampoo Moto Polish  

 

ЗАХИСТ МОТОЦИКЛУ

MOTO FORK OIL SYN 2,5W, 5W, 10W

100% синтетичне олива для вилок і амортизаторів, вона забезпечує максимальну безпеку навіть при важких умовах використання. Підходить для дорожніх і усюдихідних мотоциклів.

MOTO FORK OIL 10W, 15W, 20W

Мінеральна олива для вилок і амортизаторів мотоциклів. Вона забезпечує оптимальну безпеку для системи підвіски дорожніх і усюдихідних мотоциклів.

MOTO COOLANT ORGANIC

100% органічна охолоджуюча рідина, виключний антикорозійний захист для легкосплавних схем (алюмінієвих, магнієвих...). Захист для всіх частин системи охолодження, до -26 ° C. Неагресивна.

MOTO COOLANT MINERAL

Мінеральна охолоджуюча рідина. Оптимальний захист ланцюгів, запобігає корозії в відстійнику для забезпечення довговічності двигуна. Захист від замерзання до -26 ° C. Не пошкоджує фарбу в разі контакту.

MOTO BRAKE FLUID DOT 5.1

Дуже високопродуктивна синтетична гальмівна рідина. Без силікону, для всіх гальмівних систем вона забезпечує оптимальну безпеку. Може бути змішана з іншими синтетичними рідинами хімічної природи типу dot 3, dot 4 і dot 5.1, за винятком рідин dot 5 з силіконом і спеціальних рідин типу LHM.

MOTO BRAKE FLUID DOT 4

Високоефективна гальмівна рідина. Стабільна і не стискається при всіх температурах, забезпечує оптимальну безпеку. Може бути змішана з іншими синтетичними рідинами хімічної природи типу dot 3, dot 4 і dot 5.1, за винятком рідин dot 5 з силіконом і спеціальних рідин типу LHM.

Засоби догляду за мотоциклом

MOTO AIR FILTER OIL

Проникаюча олива для повітряних фільтрів. Cпеціально розроблена, щоб зменшити ризики розриву і продовжити термін служби двигуна. Має синій колір.

MOTO MULTILUBE+

Багатофункціональний аерозоль. Змащує, очищає і захищає всі ваші життєво важливі компоненти мотоцикла.

MOTO CHAIN PASTE

Спеціальне мастило нового покоління для змащення ланцюгів двигунів, для застосування під високим тиском. Водостійке, воно забезпечує виняткове змащення навіть за найважчих умов експлуатації.

MOTO DEGREASER+

Засіб для хімічного очищення гальм, карбюраторів, свічок запалювання та металевих поверхонь. Багатофункціональний засіб для видалення мастила та очищення для всіх мотоциклетних деталей. Швидко видаляє забруднення, не залишаючи залишків. Практичний розпилювач для досягнення максимальної ефективності в важкодоступних місцях. 

MOTO SHAMPOO

Готовий до застосування шампунь з восковими добавками, що забезпечує бездоганний зовнішній вигляд мотоциклу або мотороллеру. MOTO SHAMPOO простий у використанні завдяки жиклеру. За правильного використання надає поверхні блиску та залишає на ній тонку захисну плівку, яка відштовхує воду.

MOTO SPRAY SILICONE

ELF MOTO SILICONE SPRAY - це спеціальний продукт у вигляді аерозолю. Він захищає металеву поверхню, шкіру та пластик мотоциклу залишаючи їх блискучими. Він прозорий і надзвичайно добре відштовхує воду.