Skip to content

Оливи для гонок ELF є еталоном в світі мотоспорту.

Для задоволення специфічних вимог змагань високого рівня, команди інженерів TOTAL і техніків Total Additives and Special Fuels розробили, в партнерстві з нашим науково-дослідним центром Солаізе у Франції, продукцію HTX, широкий асортимент олив для гонок з метою  отримати найкращу продуктивність. 

Яка олива для гонок вам підійде?

Олива для 4-тактних двигунів

HTX 830 0W-30

ELF HTX 830 призначена для максимальної роботи двигуна під час коротких і середніх перегонів, яка забезпечує оптимальний рівень захисту, знижуючи зношування рухомих механічних деталей. ELF HTX 830 ідеально підходить для багатьох застосувань: кільцеві перегони, ралі, тріал.

HTX 840 0W-40

100% синтетична олива, яка призначена для роботи двигуна під час коротких і середніх термінів змагань, та забезпечує високий рівень захисту. Це відмінний компроміс між продуктивністю та захистом двигуна, що ідеально підходить для багатьох застосувань: кільцеві перегони, ралі, тріал.

HTX 850 5W-50

100% синтетична олива, яка гарантує оптимальний захист двигуна та видатну надійність і підтримує роботу двигуна під час тривалого важкого навантаження. Це ідеальний продукт для тривалих і середніх подій: ралі, ралі на витривалість, ралі-рейд.

HTX 860 10W-60

Олива ELF HTX 860 пропонує оптимальний захист двигуна, що забезпечує високу надійність та працездатність під час тривалого навантаження. ELF HTX 860 рекомендується для довгих і середніх подій: ралі, ралі на витривалість, ралі-рейди.

HTX 3820 0W-20

100% синтетична олива з дуже низькою в’язкістю, для 4-тактних двигунів. Цей продукт є результат досвіду ELF у перегонах F1. Найбільш ефективний для отримання максимальної потужності двигуна в стислі терміни.

HTX 3830 0W-30

100% синтетична олива з дуже низькою в’язкістю, для 4-тактних двигунів. Цей продукт є результат досвіду ELF у перегонах F1. Найбільш ефективний для отримання максимальної потужності двигуна в стислі терміни.

HTX 3835 5W-30

Мастильний матеріал ELF HTX 3835 безпосередньо базуються на досвіді ELF у перегонах. Він спеціально розроблений для отримання максимальної захисту двигуна під час коротких і ультра коротких подій: спринт, кваліфікаційні заїзди, сходження на схил. ELF HTX 3835 особливо підходить для експлуатації на двигунах в серіях Moтo GP, Супербайк і Суперспорт.

Олива для 2-тактних двигунів

HTX 909 SAE 50

Мастильний матеріал з високою продуктивністю пропонує виняткову стійкість до високих температур, чудову термічну стабільність і антиоксидантні властивості. Рекомендується для двигунів, що працюють на дуже високих швидкостях (до 25 000 оборотів за хвилину), особливо для світу картингу і мотокросу. Цей продукт є еталоном в світі картингу і мотогонок.

HTX 976+ SAE 50

100% синтетичний мастильний матеріал, що підтримує максимальну продуктивність і забезпечує винятковий захист від тертя. Також забезпечує оптимальний захист двигуна. Він розроблений з ELF HTX 976, іншого еталонного продукту в світі картингу і мотогонок.

Трансмісійна олива

HTX 725 75W-80

Олива ELF HTX 725 була створена для перегонів F1 для максимального обмеження втрати потужності коробки передач. Її продуктивність була добре доведена в перегонах GP2 і GP3, а також Формулі Renault. ELF HTX 725 ідеально підходить для коротких і середніх трас.

HTX 735 75W-90

ELF HTX 735 це відмінний компроміс між продуктивністю та надійністю. Ідеално підходить для перегонів на середні дистанції. ELF HTX 735 широко використовується у мотоспорті.

HTX 740 75W

Цей мастильний матеріал забезпечує надзвичайно швидку зміну швидкості за екстремальних умов і підходить для двигунів з окремими коробками передач.

HTX 755 80W-140

Мастильні матеріали рекомендовані для змащування диференціалів, акселів (вісі) та коробок передач для тривалих поїздок: Кільцевих, Раллі або Раллі-Рейд. Підходить для використання у режимі тривалої їзди.

Гальмівна рідина

HTX 320 DOT 4

ELF HTX 320 призначений для швидкого гальмування за екстремальних температур. Він стійкий до води та ідеально сумісний з іншими гальмівними рідинами. ELF HTX 320 повністю задовольняє вимогам перегонів.

Мастило

HTX 420

ELF HTX 420 відмінно підходить для змащування гомокінетичних трипод-з’єднань в автомобільних трансмісійних валах та сумiсна із більшістю еластомерами.

Охолоджуюча рідина

HTX COOLANT CI

Охолоджуюча рідина, що відповідає вимогам застовування в автоспорті для автомобільних та мотоциклетних перегонів. HTX Coolant відповідає самим екстремальним вимогам автоспорту. Схвалений Peugeot Спортом та Citroën Змаганнями, HTX Coolant CI забезпечує оптимальний захист від корозії у контурі охолодження двигуна.