Skip to content

Інновації та технології

Менша витрата пального, менше викидів СО2, більш високий рівень захисту двигуна, менший знос ...

ELF створив свої паливозберігаючі мастильні матеріали, щоб допомогти клієнтам підвищити продуктивність автомобілів і обладнання, значно знизити вплив на навколишнє середовище і експлуатаційні витрати.

З паливозберігаючими мастильними матеріалами ELF  економія та екологія йдуть пліч-о-пліч.

Що таке паливозберігаюча олива?

Паливозберігаючі мастильні матеріали засновані на спеціальній формулі, які допомагають економити пальне у порівнянні зі звичайними оливами, що пропонують такий же рівень продуктивності.

Ця характеристика відноситься, в основному, до моторних олив, але вона може також стосуватися трансмісійних олив для коробок передач, мостів та іншого.

Використання паливозберігаючих мастильних матеріалів ELF має фінансовий сенс і є сприятливим для навколишнього середовища.

Покращуючи продуктивність вашого двигуна, паливозберігаючі мастильні матеріали також значно знижують витрату пального, економлячи Ваші гроші і зменшуючи викид парникових газів.

Застосування паливозберігаючих мастильних матеріалів

Серія паливозберігаючих мастильних матеріалів TOTAL підходить для багатьох типів транспортних засобів та промислової техніки:

  • паливозберігаючі мастильні матеріали для легкових автомобілів,
  • паливозберігаючі мастильні матеріали для легкових автомобілів дозволяють зменшити викид забруднюючих речовин на км/милю,
  • оптимізують ефективність систем доочищення транспортних засобів і збільшують термін служби двигуна за рахунок підвищення чистоти і протизносного захисту,
  • паливозберігаючі мастильні матеріали  для вантажних автомобілів.

ELF є одним з небагатьох гравців у сфері мастильних матеріалів, які отримали сертифікати чотирьох незалежних організацій для паливозберігаючих мастильних матеріалів. Ці організації підтвердили щорічну середню економію одного літра палива на кожні 100 км або 3% економії (з комбінованим використанням паливозберігаючих мастильних матеріалів для двигунів, коробок передач і осей).

Якість економії пального схвалена виробниками і користувачами

Розроблені в лабораторіях TOTAL, паливозберігаючі матеріали проходять різноманітні випробування, від тестування в незалежних лабораторіях до повномасштабних  випробувань на автопарках.

Щоразу тести підтверджують відмінні результати паливозберігаючих мастильних матеріалів: збільшена продуктивність і термін служби двигунів, більший захист двигуна, збільшений термін служби коробки передач, зменшення витрат на технічне обслуговування та експлуатацію, зниження витрат пального і багато іншого!

Що таке  матеріали категорії Low SAPS?

Продукція  ELF lubricants' категорії  Low SAPS задовольняє потреби сучасних двигунів, що дозволяє їх системам очищення працювати на максимальній потужності.

Наші малозольні (або категорії «Low SAPS») мастильні матеріали містять низький рівень сульфатної золи, фосфору і сірки (SAPS).

SAPS, що містяться в традиційних мастильних матеріалах, можуть мати шкідливий вплив на системи доочищення, які усувають викиди. Сажові фільтри (DPF) особливо чутливі до SAPS.

Технологія Low SAPS знижує вплив на навколишнє середовище за рахунок оптимізації продуктивності цих систем очищення.

Сажові фільтри

За останні роки науково-дослідницькі команди сфокусувались на системах очищення в автомобільній сфері на безпрецедентному рівні. Автовиробники, таким чином, представили сажові фільтри.

Призначений для дизельних двигунів, фільтр ловить накопичені частинки і спричинює вприскування дизельного двигуна, який, нарешті, спалює небажані компоненти.

Це представило новий виклик для мастильних матеріалів, і  TOTAL прийняла його.

Ми розробили оливи, що відповідають новим фізичним і хімічним умовам систем доочищення, таким як сажові фільтри..

Переваги Low SAPS

  • продуктивність систем доочищення
  • зниження витрат на обслуговування автомобілів для користувача
  • підходить для всіх видів використання, навіть найінтенсивніших
  • нове покоління мастильних матеріалів для всіх бензинових і дизельних двигунів