Skip to content

13/09/2019 Подія

У Києві відбувся фінал чемпіонату з мотоперегонів при партнерській підтримці ELF

На автодромі «Чайка» в Києві пройшов фінал Чемпіонату України з шосейно-кільцевих мотоперегонів, організований громадською організацією «SBK UA».  Остаточному змаганню передували чотири відбіркових етапи, в ході яких українські мотоциклісти демонстрували свої вміння.

SBK UA визначали чемпіонів перегонів в кваліфікації у декількох класах. Почесне звання переможців отримали 10 мотоспортсменів: 

Костянтин Писарєв – клас «SBK»
Дарина Разумова – «Lady»
Максим Ковальов – «SSP300»
Олександр Бичков – «SSP600»
Юрій Мірошниченко – «STK600»
Сергій Рашко – «STK1000»
Артем Анциферов – «Amateur-600»
Андрій Коломієць – «Amateur -1000»
Артем Калінін – «Junior»
Анатолій Єфімов – «Master»

Крім видовищних перегонів та урочистого нагородження чемпіонів, глядачам пощастило побачити презентацію мотоцикла BMW HP4 RACE від представництва BMW Motorrad в Україні. Деякі глядачі навіть випробували новинку німецького автопрому від автосалону «Баварія» на тест-драйві. Крім того, присутнім випала можливість покататися разом з справжнім пілотом, дворазовим майстром спорту, на офіційному Safety car Alfa Romeo Gulia на швидкісній трасі.

Величезну підтримку у проведенні цього заходу надала торгова марка ELF, бренд компанії «Тотал Україна». Уже кілька років ELF виступає партнером та генеральним спонсором SBK UA, допомагаючи проводити подібні заходи у сфері мотоспорту. На фінальному чемпіонаті, крім фінансової підтримки й допомоги в організації, ELF разом з лабораторією «Трюки Науки» влаштували розважальну програму для дітей та дорослих. Родзинкою її стало ефектне шоу з сухим льодом та рідким азотом.

Менеджер з маркетингу «Тотал Україна» Віктор Сержан розповів, що підтримка мотоспорту в Україні – один з векторів соціальної відповідальності бізнесу для компанії:

«Ми підтримуємо «SBK UA» протягом 2 років. В Україні розвиток мотоспорту майже не фінансується державою, тому ми вирішили підтримати ГО «Супербайк.юа» як організаторів Чемпіонату України з шосейно-кільцевих мотоциклетних перегонів. Чемпіонат дозволяє молодим спортсменам проявити себе спочатку на батьківщині, а потім і на міжнародному рівні. Зараз ми розмірковуємо, як надалі зможемо підтримувати та фінансувати «SBK UA».
 

  • Фінал чемпіонату з мотоперегонів

  • Фінал чемпіонату з мотоперегонів

  • Фінал чемпіонату з мотоперегонів

  • Фінал чемпіонату з мотоперегонів

  • Фінал чемпіонату з мотоперегонів

  • Фінал чемпіонату з мотоперегонів

  • Фінал чемпіонату з мотоперегонів