Skip to content

04/07/2018 News

Elf Sporti – нова лінійка синтетичних олив з особливим дизайном

Маючи багаторічний досвід у змаганнях з автоспорту та партнерство з основними виробниками автівок, Total презентував нову лінійку Sporti у рамках бренду Elf. 

Синтетичні мастильні матеріали Elf Sporti відповідають вимогам сучасних бензинових та дизельних двигунів. Вони мають малу зольність та покращені властивості проти зношування, що розраховані на екологічні транспортні засоби, тобто ті, що мають обмеження щодо викидів у атмосферу. 

Одна з особливостей лінійки Elf Sporti – це особливий дизайн каністри. Так, змінилися форма і колiр тари, а замість традиційної кришки, що закручувалася, тепер – своєрідна лійка. Таким чином компанія Total робить кроки в боротьбі з підробками. 

«В Україні фальсифікація мастильних матеріалів, на жаль, ще досить популярне джерело заробітку для шахраїв», – наголошує Степан Васильєв, технічний експерт компанії «ТОТАЛ Україна». – «У кращому випадку споживач отримує замість оригінальної оливи дешевий аналог, у гіршому — щось його нагадуюче. У лінійці Elf Sporti використовується особливий дизайн каністри, який не так легко відтворити. Компанія працює над тим, аби максимально виключити вірогідність підробки своєї продукції. З цією метою ми будемо міняти дизайн каністр частіше». 

Новинка Elf Sporti вже з’явилася в офіційних дилерів та на полицях гіпермаркетів.