Skip to content

16/09/2019 Подія

Наймасовіший фінал Міжнародного чемпіонату Cossacks Pitbike Cup пройшов у Києві

Вересень для українських мотоспортсменів видався насиченим. Так, у середині місяця на автодромі «Чайка» у Києві пройшов фінал Міжнародного чемпіонату з пітбайків Cossacks Pitbike Cup, який вже встиг завоювати звання народних мотогонок України.

Змагання відбувалися у чотири етапи. Три з них пройшли на київських локаціях – автодромі «Чайка» та екстрим-парку «Х-парк», ще один етап – у Полтаві. 

Для того, ¬щоб взяти участь у чемпіонаті, мотоцикли мали відповідати певним параметрам – а саме, відноситися до класу «Пітбайк» та мати 12-дюймові колеса. Загалом у фіналі змагалися 104 пілоти, що автоматично зробило Cossacks Pitbike Cup наймасовішим спортивним мотозаходом. Цікаво, що окрім чоловіків, в чемпіонаті також взяли участь десять дівчат та десять маленьких спортсменів.  

Учасникам змагання випала честь познайомитися з пілотами світового рівня, адже гостями заходу стали японець Хікарі Окубо, поляк Зенон Вшола, білорус Андрій Сулим, професіонали з Росії – Дмитро Седін та Олександр Чернов, а також відомий спортсмен із Одеси – Микита Калінін. 

Особливість цього заходу в тому, що  саме у такому форматі він відбувся вперше. Втім, чемпіонату могло б і не бути,  якби не ініціатива автора ігор «Козаки» і «S.T.A.L.K.E.R» – Сергія Григоровича, який сам є мотогонщиком з великим досвідом та ентузіастом розвитку українського мотоспорту.  

Партнер фінального чемпіонату, компанія «Тотал Україна», виступила спонсором цінних подарунків для найшвидших пілотів. Організатор Cossacks Pitbike Cup Олексій Ляшенко відзначив готовність «Тотал Україна» до співпраці, а також розповів, чому колаборація з компанією відповідає вподобанням та цінностям учасників перегонів:

«Ми хочемо подякувати нашому партнеру компанії «Тотал Україна» за плідну співпрацю та цінні призи для переможців чемпіонату. За відгуками наших гонщиків, моторні мастила TM ELF відмінно себе зарекомендували. Хочеться відзначити, що перегони на пітбайках – найбезпечніший вид мотоспорту для пілотів будь-якого рівня. Пітбайк дає правильну посадку на мотоциклі, розвиває рівень пілотування, дозволяє при певному рівні їзди стрибати через трампліни, проїжджати ґрунтові ділянки, і насолоджуватися порцією адреналіну».

Сезон 2020 для Cossacks Pitbike Cup обіцяє бути ще більш яскравим та насиченим. Адже мотоспорт в Україні активно розвивається, спортсмени стають більш професійними, і зараз ті, хто ще недавно тільки навчався, вже конкурують зі своїми вчителями. А отже, видовищні чемпіонати ще попереду. 
 

  • Cossacks Pitbike Cup

  • Cossacks Pitbike Cup

  • Cossacks Pitbike Cup

  • Cossacks Pitbike Cup

  • Cossacks Pitbike Cup

  • Cossacks Pitbike Cup

  • Cossacks Pitbike Cup

  • Cossacks Pitbike Cup

  • Cossacks Pitbike Cup