Skip to content

09/12/2019 Подія

ELF ТА АВТОСПОРТ: ПОТУЖНІСТЬ, ШВИДКІСТЬ ТА СТИЛЬ

Ревіння мотора, скрип автомобільних шин, вигуки вболівальників і пляшка шампанського –автомобільний спорт чується саме так. На цьому тлі гордо звучить ім'я бренду ELF, який близько півстоліття виступає спонсором Формули-1.

Історія бренду в автоспорті почалася у 1968 році, коли під егідою ELF на голландську трасу Зандвоорт виїхав Matra-Ford MS10 і здобув перемогу. Рік по тому у ELF з'явилося перше велике визнання від Формули-1 за спонсорський супровід чемпіонів світу.

Відтоді бренд неодноразово визнавався партнером найвидатніших чемпіонів. Чого тільки варті перемоги на Гран-прі Швеції 1976 року, лідерство на 24 годинах Ле-Мана у 1978 і Гран-прі Формули-1 у 1985 році.

ELF original collection logo

Через 50 років після першої перемоги, кольори ELF, як і раніше, асоціюються з адреналіном і любов'ю до швидкості, а логотип бренду на одязі заявляє про лідерські якості володаря.

Сьогодні шанувальникам автоспорту бренд пропонує куртки, футболки і аксесуари з айдентікою ELF – щоб їздити на улюбленому авто та надихатися перемогами великих перегонників. 

А ознайомиться з колекцією і підібрати стильний аксесуар або новинку в гардероб можна на офіційному сайті магазину www.myelfstore.com.

  • ПОТУЖНІСТЬ, ШВИДКІСТЬ ТА СТИЛЬ

  • ПОТУЖНІСТЬ, ШВИДКІСТЬ ТА СТИЛЬ

  • ПОТУЖНІСТЬ, ШВИДКІСТЬ ТА СТИЛЬ

  • ПОТУЖНІСТЬ, ШВИДКІСТЬ ТА СТИЛЬ