Skip to content

05/08/2021 News

ELF презентує новинку для автомобілів Renault і Dacia — високоефективну оливу Evolution Full-Tech R FE 0W-20

ELF, бренд мастильних матеріалів компанії TotalEnergies, оголошує про випуск нової оливи — Evolution Full-Tech R FE 0W-20. Вона розроблена спеціально для автомобілів корпорації Renault та її дочірнього бренду Dacia і відповідає новому стандарту автовиробника RN17 FE, що враховує найсучасніші вимоги до мастильних матеріалів.

EVOLUTION FULL-TECH R FE 0W-20

 

Навіщо потрібна гомологація моторних олив

Гомологації стандарту RN покликані знизити витрати пального в нових автомобілях, водночас дотримуючись вимог групи Renault до якості та надійності, а також враховуючи найсучасніші норми шкідливих викидів.

Як розшифрувати та зрозуміти нові гомологації RN17 FE

Кодування

Що означає

RN17 FE

RN

Cпеціалізовано для Renault

Спеціалізована моторна олива

XX

Рік виробництва

Для двигунів виробництва 2017 року й пізнішого

XXX

Специфіка застосування

FE Fuel Economy, тобто з технологією, що покращує характеристики економії пального

Саме Renault уже кілька років поспіль очолює рейтинг автобрендів, яким віддають перевагу українці. За підрахунками RST.UA, у 2020 році в Україні було продано понад 14 тисяч авто французького бренду на суму 220 мільйонів доларів. Це означає, що олива Evolution Full-Tech R FE 0W-20 має всі шанси стати одним із найактуальніших продуктів українського ринку.

Автовиробник ставить високі вимоги до мастильних матеріалів для нового покоління автомобілів, тому формула олив постійно змінюється. Створивши Evolution Full-Tech R FE 0W-20, ELF і Renault показали неймовірний результат. Розповімо про найважливіші досягнення цієї співпраці.

Піклування про якість повітря та довкілля

Renault використовує весь свій технологічний досвід та інновації, щоб забезпечити відповідність сучасним екологічним нормам: дизельні сажові фільтри, бензинові каталізатори, пастки NOx, SCR, EGR тощо.

Зниження витрат пального та викидів СО2

Гомологації RN покликані зменшити споживання пального та викиди шкідливих речовин у довкілля. Нові мастильні матеріали є більш текучими (особливо 0W-20 для гомологації RN17 FE) і більш ефективними, коли йдеться про скорочення витрат пального та викидів СО2.

Зниження вартості технічного обслуговування

Використання правильних, відповідних олив сприяє економії пального, збільшує інтервал заміни оливи й загалом скорочує витрати на технічне обслуговування автомобіля.

Гомологації RN саме спрямовані на виконання цих завдань, тому гарантують ще більший строк експлуатації всіх автомобілів групи Renault.

Вигідна пропозиція

Технічні досягнення допомагають оптимізувати асортимент мастильних матеріалів для двигунів групи Renault, забезпечити сумісність мастильних матеріалів із вимогами транспортних засобів попередніх років, а також запропонувати клієнтам продукцію з більшою доданою вартістю — високопродуктивну оливу з великим потенціалом економії пального.

Команда розробників подбала про те, щоб стандарт RN17 можна було використовувати для всіх транспортних засобів, на які поширюються гомологації RN0700 і RN0710 (крім автомобілів Renault Sport та Alpine, для яких треба використовувати моторні оливи з відповідністю специфікації RN17 RSA).

 

На українському ринку ELF Evolution Full-Tech R FE 0W-20 очікується протягом місяця.