Skip to content

19/05/2021 News

ELF продовжує підтримувати мотоперегони SBK.UA

ELF, бренд нафтогазового гіганта Total, уже кілька років поспіль є партнером українського організатора шосейно-кільцевих перегонів — SBK.UA. 

ELF — успішний бренд у сфері інновацій і передових технологій. Він бере участь і в автоспортивних змаганнях у партнерстві з Renault, Mazda, Moto GP тощо. А ще співпрацює з провідними міжнародними виробниками Nissan, Kawasaki та Dacia.

ELF пропонує мастильні матеріали високої якості, яка ґрунтується на роках інноваційних досліджень і співпраці з лідерами світового ринку.

Станіслав Фролов, директор ТОВ «Тотал Україна» зазначив: «Ми пишаємося тим, що наша компанія може бути частиною такої події та самої мотоспільноти. ELF робить великий внесок у розвиток мотоспорту, підтримуючи організацію SBK. Попереду на нас чекає ще більше нових проєктів і зростання аудиторії, яка цікавиться мотоперегонами». 

SBK є організатором чемпіонату України із шосейно-кільцевих мотоперегонів SBK.UA. Проєкт з'явився на світ завдяки групі ентузіастів, яких об'єднала пристрасть до мотоциклетного спорту. SBK розвиває мотокультуру, підтримує українську спільноту та робить усе для того, щоб шанувальників цього виду спорту побільшало. 

Шосейно-кільцеві перегони — це змагання мотоциклістів на спеціально підготовленій трасі із шосейним покриттям. 

Пристрасті мотосезону 2021 року не за горами. Уже 29–30 травня автодром «Чайка» в черговий раз збере мотоспортсменів на 1-й і 2-й етап перегонів. Приєднуйтеся до події!