Skip to content

ЛЮДСЬКІ РЕСУРСИ В TOTAL:

РІЗНОМАНІТНІСТЬ І ВІДКРИТІСТЬ

Діалог, відкритість, рівні можливості, різноманітність, мобільність та розвиток навичок - це цінності, які формують кадрову політику Total і її філій, наші співробітники відібрані невипадково.

Total залучає багато талановитих людей, як досвідчених, так і тільки початківців, з різноманітними національними і культурними традиціями, а також з різним рівнем освіти. Маючи місця для більш ніж 500 професій, ми пропонуємо їм можливості для цілого ряду спеціальностей, в тому числі геологія, дослідження і розробки, маркетинг, продаж, логістика та багато іншого. Ми мотивуємо і утримуємо наших співробітників за допомогою кадрової політики, яка пропонує їм різні шляхи кар'єрного зростання і можливості розвитку навичок, щоб відповідати сьогоднішнім новим викликам у сфері енергії більш ефективно.

ПЕРЕКОНЛИВІ ЧИСЛА

Щороку Total наймає в околиці 10 000 чоловік, 75 % з них за межами Європи. У нас є люди 130 різних національностей, які працюють у нас.

Щоб сприяти професійному росту і розвитку усіх наших співробітників, наша політика в сфері людських ресурсів будується на чотирьох фундаментальних основах:

  • Різноманітність досвіду, освіти і культури, справжнє джерело збагачення, яке допомагає нам порівняти точки зору, щоб краще прогнозувати тенденції і зміни в глобалізованому світі.
  • Мобільність, щоб співробітники могли переміщатися на нові робочі місця, сегменти або країни і досягали своїх особистих кар'єрних цілей.
  • Справедливість, заснована на компенсації в індивідуальному порядку, винагороді видатних працівників і прогресивної політики з просування володіння акціями співробітниками.
  • Підзвітність та відповідальність, за допомогою наших щоденних дій по всьому світу і неослабного акценту на етику, безпеку та сталий розвиток.

Якщо Ви зацікавлені в роботі в Групі ТОТАЛ перейдіть на сторінку кар'єри TOTAL Group.