Skip to content

Elf і Nissan

Оригінальні оливи для NISSAN, розроблені ELF

З використанням досвіду  ELF Lubricants’,  оригінальні оливи для Nissan спеціально розробляються для задоволення потреб  автомобілів Nissan, що дозволяє отримати максимальну продуктивність автомобіля і значно продовжити термін його служби.

Моторні оливи для Nissan схвалені і рекомендуються автовиробником для всіх бензинових і дизельних двигунів. Моторні оливи для Nissan – це високоякісні продукти зі збалансованою в'язкістю для зменшення тертя і зносу при низьких температурах. Висока продуктивність і захист підтримуються протягом тривалого терміну служби двигуна.

Технічне партнерство з NISSAN ZEOD RC

NISSAN і TOTAL є партнерами в інноваційному та технічно складному проекті:  гоночний автомобіль  NISSAN «ZERO EMISSIONS ON DEMAND» (ZEOD RC).

Все почалось з гонки «24 години Ле-Мана», коли Nissan ZEOD RC* завершив повне електричне коло легендарної 13,6-кілометрової траси під час відбіркових змагань, на швидкостях, що відповідають категорії  автомобілів GT.

Раніше, під час нічного тренування в четвер, прототип привернув до себе увагу, коли набрав швидкість у 300 кілометрів на годину, не використовуючи ні краплі бензину. Амбітні завдання, поставлені Nissan, були більш ніж виправдані.

Nissan ZEOD RC конкурував за межами офіційних категорій, під експериментальною концепцією «Гараж 56», присвяченою інноваціям, розробкам, дослідженням і прототипам. Продукти, які ми поставляємо для Nissan ZEOD RC, були зроблені на замовлення, спираючись на наш досвід в автоспорті.

Моторна олива була адаптована до потужного (400 к.с.) теплового двигуна, який став інновацією завдяки його невеликому розміру (3 циліндри, 1,5 літра) і легкості (40 кг), виступаючи на одному рівні з нинішніми двигунами F1. Акумуляторна рідина не тільки гарантувала надійність, а й збільшувала продуктивність двигуна.